Futurae - Nasz sprzęt do inspekcji dronem. Termowizja, filmowanie

Sprawdzone i bezpieczne rozwiązaniaSprzęt, z którego korzystamy wykonując usługi dronem, produkowany jest przez lidera na rynku – DJI. Dzięki wysokiej mobilności i systemom unikania przeszkód nie boimy się latać nawet w najbardziej wymagające miejsca. Nasz sprzęt wyposażony jest w system stablizacji lotu, który pozwala nam na inspekcje nawet przy silniejszych podmuchach wiatru, a podgrzewane baterie pozwolą na realizacje zleceń nawet w temperaturze -20°C.

Dostrzeż każdy szczegółInteligentne tryby lotu, w połączeniu z wysokiej jakości kamerą rejestrującą wideo w rozdzielczości 4K (60k/s), pozwalają zarówno na kręcenie kreatywnych ujęć, jak i przeprowadzanie dokładnych, zautomatyzowanych inspekcji wizualnych. Matryca o rozdzielczośći 20 Mpx dostarczy zdjęcia wiernie odwzorowujące nawet najmniejsze szczegóły.

Zobacz niewidoczne dla ludzkiego okaW pracy korzystamy z radiometrycznej kamery marki FLIR, dedykowanej do zastosowań inspekcji powietrznej. Technologia zastosowana w urządzeniu pozwala nam na mierzenie temperatury w każdym pikselu, a wysoka dokładność pozwoli na dostrzeżenie nawet najmniejszych zmian.

Specjalistyczne oprogramowanieNasza kadra korzysta z wachlarza starannie dobranych aplikacji komputerowych. Dzięki temu możemy generować ortofotomapy, jak i trójwymiarowe dane przestrzenne, które umożliwiają przeprowadzenie obliczeń powierzchniowych i objętościowych potrzebnych we wszelkiego rodzaju dokumentacjach.

Image
Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Napisz, odpowiemy na każde z nich.